Forum Pupile
Witaj na naszym forum!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Enter your announcement here.

#1 2018-01-18 19:37:07

Koko22
Użytkownik
Skąd: Wrocławek
Dołączył: 2018-01-18
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 57.0

Koko ʢ◉ᴥ◉ʡ

Ceść jestemmmm KoKo mały świr. Jestem kotełem komunistą, chorym na argyrię. ﴾๏ ͜つ๏﴿
(Oskar i pani Róża) (Oscar at la dame Rose)
Cześć zwą mnie Błękitny, mam dwa miesiące i nie mam nogi, ani ogona. Kupili mnie w bankrutującej hodowli, lecz znanej ze swej doskonałości. Kosztowałem (...) i jeszcze coś. Żywię się koniczyną i pająkami, nie miejcie nic do mnie, po prostu już tak mam. Jestem skarbełem KoKo, czyli Delki Korrna. Kurna zapomniałem Wam powiedzieć, że jestem rzadkim rosyjskim kotem błękitnym.
figa.jpg
Pokazał bym Wam moje prawdziwe zdjęcie, ale... nie mogę. Jestem slicny, ale biedny, bardzo biedny. Jeżdżę na wózeczku:
wozek-kot-3.jpg
coś w tym stylu.
Miałem swoją stronkę, ale administratorzy serwisu zamknęli ją i oskarżyli o nielegalny handel - bzuly!!!!
nazywała się: kokoblekitnykot.akis.com
:C ʕᴗᴥᴗʔ ୨ᴗ﹏ᴗ୧
Za niedługo robimy zbiórkę dla mnie. Podam wtedy numer. Jeżeli wyślecie esa o treści KOTEŁKOKO dacie nam 5zł na protezę - na razie zbieramy na protezę nogi, która jest (taka którą chcemy) za 25 780zł. Na razie mamy tylko 4 639zł. Ale się nie poddajemy. ʢ๏Ꮂ๏ʡ


Hey ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (づ◔ ͜ʖ◔)づ KOKO
Nie nie ona ⤜(ʘ_ʘ)⤏     Coco ze Stacyjkowa
Jestem stworzeniem przedziwnym (☯‿‿☯)
DZIWNYM na MAXA!!! (ง´• Ѡ •`)ง   ᕦ(ಠꔢಠ)ᕥ    (ง✧ᴥ✧)ง  ヽ( ゚ᗜ ゚)ノ YEY
KOCHAM LENNY FACES!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) LENNY TEAM FOREVER TOGETHER (ง ͠° ͜ʖ °)ง
⤜(◥▶ ͟ʖ◀◤)⤏   Mówią że jestem kosmitkiem, a ja tylko kupiłam sobie nową czapkę... (¬‸¬) TYLKO
(づ♥ᗜ♥)づ By KoKo KK
(Mam cudnego koteła Zorro (╭☞♥ ͜ʖ♥)╭☞   ᕙ(◔ᴥ◔)ᕗ

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
milkmc - 11 - margocraft - zielonezaciszev - forumediatv